Tělový zábal pro dokonalou postavu2018-11-08T19:19:17+00:00

Project Description

Tělový zábal pro dokonalou postavu

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Tělový zábal pro dokonalou postavu

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Tělový zábal pro dokonalou postavu – Universal contour wrap

Zbavit se pár extra centimetrů a zároveň toxinů, vytvarovat a zpevnit postavu, dostat impuls k lepšímu sebevědomí můžete různé. Někdo začíná sportovat, jíní drží dietu. Ale ztratit minimálně 15 cm za pouhé 2 hodiny můžete pokud se rozhodnete pro Universal Contour Wrap, a já vám garantuji úspěch.

Je to skutečný zázrak postavený za pomocí použití výhradně přírodních materiálů, znalosti funkcí lidského těla a odbornou aplikací.
S průměrnou ztrátou 18-25 cm můžete počítat již při prvním zábalu. Dokonce tato ztráta muže vydržet po dobu 30ti dnů, takže z toho budete mít užitek ještě dlouho po opuštění salónu.

Jak to funguje?

UCW byl vynalezen Dr. Richardem Stremem po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů používaných při lázeňských ošetřeních. Ošetření zahrnuje zabalení zákazníka zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřátá v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály.

  • Kombinace bahna a obinadel napomohla zpevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, ve kterých je uložen tuk.
  • Zábal napíná kůži a oživuje její elasticitu. Zákazníci odcházejí zpevnění s rozdílem ztracených centimetrů, které můžeme změřit.
  • Speciální technika zabalení může být cíleně použita v průběhu ošetření pro vylepšení specifických zón – boky, břicho nebo hýždě.

Průběh tělového zábalu

  • Všechny zábaly začínají počátečním měřením na specifických bodech po celém těle.
  • Aplikace elastických obinadel od chodidel až po bradu.
  • Relaxace po dobu zatímco zábal pracuje. Současné dle výběru zákazníka prováděj se jiné možné služby např. vstřikování kyslíku do pleti, lymfatická masáž obličejových partií, chodidel, kosmetika, parafínové zábaly rukou atd.
  • Závěrečné měření ve stejných bodech při kterém se spočítá výsledek ztracených centimetrů.
  • Po zábalu zákazník se může osprchovat nebo nechat bahno pro dlouhodobější účinek, poněvadž bahno se dokonalé vsákne do kůže a krásně ji zjemní.

Aplikace trvá méně než 45 min. potom po dobu 1 hodiny, zatímco zábal pracuje, zákazník relaxuje nebo využívá dalších služeb salónu.  Celková doba zábalu je dvě hodiny.

Základ tvoří tři až pět kúr v časových intervalech 5-7 dnů.

UCW je propagován s garancí ztráty 15ti centimetrů, proto je důležité ukázat zákazníkům kolik centimetrů ztratili. U všech zábalů po začátečném a závěrečném měření se spočítá výsledek ztracených centimetrů a zákazník dostane vývojový diagram, jehož součástí jsou také po zábalové pokyny.
Často zvolí zákazníci UCW z důvodu garance ztráty centimetrů a jeho tvarovacím efektům, ale toto ošetření také pomáhá odstranit zbytky odumřelých buněk a pročistit tělo.

GARANCE ZTRÁTY

Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na tuto metodu.

Pro získání více informací o tom, jak Universal Contour Warp a jeho okamžitá ztráta centimetrů může fungovat pro Vás volejte prosím na moje telefonní číslo 608266074 – Elena Jaděvič (masážní salon studio Praha 1).

Typ pro radostný život: Darujte svým blízkým relaxaci!

U mě můžete zakoupit DARKOVOU POUKAZKU na libovolnou kombinaci služeb z celého ceníku.

DÁRKOVÝ POUKAZ