Permanentní make-up — 2500 Kč2020-02-02T21:48:49+01:00

Project Description

Permanentní make-up, kosmetika & makeup

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Permanentní make-up, kosmetika & makeup

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Permanentní makeup – kouzlo moderních vymožeností

Lepší vizáž – snazší život

Milé dámy! Máte dojem, že Vaše oči nejsou tak výrazné, jak byste si přály? Rty by mohly být plnější a vypadat smyslněji? Toužíte po kompaktně vytvarovaném obočí, které podtrhne podmanivost vašeho pohledu?

Nabízím Vám snadné řešení – permanentní make-up, díky kterému se splní všechna vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu. Být krásná je bezpochyby cílem každé ženy. Jasné hvězdy jsou vidět lépe. Staňte se hvězdou a permanentní make-up Vám k okouzlující vizáži snadno dopomůže.

Aplikace permanentního make-upu není, jak by se mohlo na první pohled zdát, kompletní náhradou klasického líčení. Jedná se o linkový podklad pro samotné nalíčení, které Vám však již nikdy nezabere tolik času a tím pádem šetříte i Vaši peněženku. Permanentní make-up dodá Vašemu obličeji trvalou svěžest. Oční linky, obočí a kontury rtů budou vypadat vždy upraveně a opravdu přirozeně.

Ušetřete podstatnou část doby strávené každodenním líčením, objevte permanentní make-up…

Tajemství této metody tkví v mikropigmentaci vrchní vrstvy pokožky (epidermu) pomocí implantace hypoalergenních přírodních pigmentů. Máte možnost vybrat si z široké škály přirozených odstínů, které dodají vaší pleti opravdový šarm.

Pigmentace se provádí pomocí šetrné pomůcky, která ultratenkou jehličkou vpraví přírodní barviva těsně pod povrch kůže. Při aplikaci permanentního make-upu nebudete pociťovat žádnou výraznější bolest. Procedura se provádí za přísných hygienických podmínek. Veškeré vybavení nezbytné k aplikaci je sterilní a převážně jednorázové.

Trvanlivost mikropigmentačního make-upu se pohybuje v závislosti na věku klientky od dvou do pěti let. Starší pokožka odbourává barviva pomaleji, tudíž starším ženám vydrží aplikovaný make-up déle.

Po uplynutí stanovené doby se barvivo přirozeně pozvolna vytratí. Pokud je však provedena obnova permanentního make-upu, svěží, mladistvý vzhled zůstane i nadále zachován. V případě jakékoliv sebemenší komplikace jsou samozřejmostí průběžné úpravy a korekce mikropigmentace. Mimo těchto záručních korekcí permanentního make-upu, provádíme také fixace a obnovu make-upu, který byl aplikován některou z konkurenčních společností.

Mikropigmentace (permanentní makeup) obočí

Obočí hraje zásadní roli v celkovém vzhledu Vašeho obličeje a zároveň dává vyniknout síle pohledu očí. Řada žen má však problémy s trvale neprobarveným, slabým nebo chybějícím obočím. Pomocí speciální vláskové techniky dokreslím Vaše obočí tak, aby výsledný efekt působil velmi precizně a přirozeně. Proměňte své obočí v krásné plné křivky, které již nikdy neztratí svůj tvar. Vaše nové obočí se stane okouzlujícím rysem Vašeho obličeje.

Mikropigmentace (permanentní make-up) očních linek

Oční linky patří mezi důležité prvky, které zvýrazňují vzhled očí a smyslnost pohledu. Jejich nahrazení mikropigemntací Vám usnadní každodenní líčení a dodá vašim řasám skutečný objem. Opatrně a s precizní přesností nanesu linku mezi řasy a tím docílíme Vašeho trvale přirozeného vzhledu.

Mikropigmentace (permanentní make-up) úst a rtů

Mimo již zmíněné zvýraznění obočí, očních linek a vyplnění kontur rtů, je permanentní make-up vyhledáván také ženami, které chtějí trvale opticky potlačit tvarové nedokonalosti nebo jizvičky na rtech či obočí a vrátit tak své tváři přirozenou krásu.

Aplikací kontury ve vhodné barvě lze docílit optického rozšíření rtů a dosažení jejich plného vzhledu. Současně se tímto způsobem (permanentním make upem) dají zakrýt disproporce v symetričnosti úst. Mějte dokonale symetrické a plné rty, navštivte mě v pražském kosmetickým salónu a nechte si navrhnout řešení. Buďte spokojená se svými rty…

Máte-li zájem o více informací týkajících se permanentního make-upu nebo dalších kosmetických či wellness služeb, neváhejte mě telefonicky nebo osobně v Praze kontaktovat.

Typ pro radostný život: Darujte svým blízkým relaxaci!

U mě můžete zakoupit DARKOVOU POUKAZKU na libovolnou kombinaci služeb z celého ceníku.

DÁRKOVÝ POUKAZ