Kosmetické ošetření: Diamantová mikrodermabraze + Vitalita a energie + neinvazivní mezoterapie — 990 Kč2020-01-26T21:24:11+01:00

Project Description

Kosmetické ošetření: Vitalita a energie

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Kosmetické ošetření: Vitalita a energie

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Vitalita a energie — Exkluzivní ošetření citlivé pleti nebo smíšené pleti: odlíčení, úprava obočí, diamantový peeling (mikrodermabrazie ), bylinkový aroma-kompres, čištění pleti, vitaminový koncentrát A+E, extrát z boruvek, ampule s bioaktivními látky — bílého čaje, aloe–vera, nebo koenzim Q10, kosmetická masáž obličeje a dekoltu + masáž očních partii.
1. maska — ampule s kaviárem nebo kolagenem — posiluje pružnost pletí,
2. maska — Vitaminová.
3. maska — kyslíková — dodává energii a vitalitu. Denní krém Oxygen Formula s kyslíkem. Ošetření rozjasňuje pleť a vyhlazuje drobné vrásky. Závěrečné jemné nalíčení 25+.

Délka: 60 min.

Cena: 990,–Kč

Svěžest a rozjasnění – základní čistící ošetření pleti

je základní ošetření – odstraňuje mrtvé buňky, které se akumulují na povrchu pleti, připravuje pleť pro přijetí kosmetických výrobků a zajišťuje správnou absorpci aktivních prvků. Jedná se o nezbytný první krok v péči o pleť.

Hloubkové čištění a obnova pleti:

Hlavní aktivní složkou detoxikačních odličovacích produktů je látka BIO ECOLIA. Podporuje tvorbu přirozené kožní flóry a zabraňuje vývoj škodlivých bakterii, které mohou vést ke vzniku zánětů pokožky.

Čistící program Decléor nabízí odpověď i na problémy citlivé pokožky. Nejen že alergizující a podrážděnou pleť jemně ošetří, ale zvyšuje její odolnost a snižuje přecitlivělost. Zároveň pokožku obsahem svých speciálních látek soustavně posiluje.