Kosmetické ošetření: Mezoterapie – od 990 Kč2020-01-26T21:47:05+01:00

Project Description

Mezoterapie

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Mezoterapie

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

…aby vynikla Vaše krása

Milé dámy!
MEZOTERAPIE je nechirurgické kosmetické ošetření. Využívá vícenásobného vstřikování homeopatických a farmaceutických léků, vitamínů, rostlinných výtažků a dalších přísad do podkoží. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky.

Metoda pochází z Francie, kde jí v letech 1948-1952 vyvinul dr. Michael Pistor a název jí dal později francouzský tisk. Od té doby nabírá na popularitě a to nejvíce dnes.

Prvotním cílem MEZOTERAPIE je především místně cílená redukce podkožního tuku a lokální odbourávání celulitidy. Její blahodárné účinky jsou omlazení vzhledu pleti, výživa pleti, odstraňování pigmentových skvrn, dvojité brady. Její výhodou je, že výsledky jsou po ni hned viditelné a mají dlouhou trvanlivost.

Dnes jíž mimo klasické metody (masky a krémy) taky používá se nejmodernější neinvazní způsob přenosu těchto látek do pokožky pomoci přístroju MesoDERM. Žádné stříkačky a pleť bude krásné a bezbolestivě nasycena ne jen vitaminy.

V závislosti na aplikovaných prostředcích mezoterapie má následující dermatologicko-kosmetické účinky:

  • redukuje vrásky
  • zvyšuje podkožní mikrocirkulaci
  • urychluje kapilární látkovou výměnu
  • podporuje buněčný metabolizmus
  • zpevňuje pokožku
  • napomáhá stabilizovat hydrataci pokožky

Blahodárné účinky MEZOTERAPIE

Cílená aplikace zaktivuje přirozenou tvorbu kolagenu a nových buněk, vyrovná středně hluboké vrásky a vypne kůži. Mezoterapie je šetrný nechirurgický postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), a to přibližně do hloubky 4 mm. Léčebné roztoky hlavně obsahují vysoké koncentrace vitamínů, koenzymů a aminokyselin. Při hodně vysušené pokožce kdy je třeba vypnout i drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou – důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací přináší intenzivní hydratace a následné vypětí a zpevnění pokožky, mizí středně hluboké vrásky.

Kdo by mohl volit mezoterapii?

Pokud hledáte nechirurgickou cestu omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku či rukou, patrně budete vhodným kandidátem pro mezoterapii. Mezoterapie nezabrání procesu stárnutí kůže, ale může dočasně vypnout pokožku a středně hluboké vrásky, a tak zlepšit vaši vizáž. Je třeba, aby vaše očekávání byla realistická. Mezoterapii lze kombinovat s dalšími ošetření.

Postup mezoterapie

Znecitlivění ve většině případů není nutné, jedná se o téměř nebolestivý zákrok. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy od několika minut až po několik hodin. Před aplikací léčebného roztoku předem určená místa se očistí a dezinfikuje. Poté aplikuje velmi tenkými jehličkami léčebný roztok.

Po mezoterapii

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů doporučuje se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Nejsou však nutná žádná další omezení. Již po par hodinách od zákroku budete schopni se plně věnovat svým obvyklým aktivitám.

Cílená aplikace obohatí vaší pokožku chybějícími látkami a to minerály, vitamíny, aminokyselinami. Nejčastěji používané prostředky jsou:

Výtažek z artyčoku má přímý lipolytický efekt, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a má také diuretický účinek, vhodný pro jakékoliv druhy celulitidy.

Kyselina hyaluronová je to také součást kůže a dalších pojivých tkání. Zdržuje vodu. Pomáhá obnovovat objem pleti, odstraňovat všechny druhy vrásek a omlazuje vzhled pleti.

Je přenašečem tuku uvnitř buňky, dopravuje neesterifikované mastné kyseliny do mitochondrií. Zpomaluje vytváření tukových zásob.

Amino methyl silanetriolsalycilát je součástí pojivých tkání. Zvyšuje ploriferaci fibroblastů, vyvolává regeneraci kolagenu a elastinu. Aktivuje lipázu a tím vyvolává odbourávání tuků.

Polynenasicený fosfatidylcholin získává se ze sojových bobů. Zlepšuje pružnost kůže. Zvyšuje rozpustnost cholesterolu v tukových buňkách, ovlivňuje metabolismus cholesterolu a triglyceridů. Emulzifikuje triglyceridáty ve vodě a tím usnadňuje jejich eliminaci. Je netoxický.

Používáme pouze prostředky schválené v EU.

Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?

Protože účinek léčebných roztoků nastupuje velmi rychle, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. Ale efekt není trvalý a ošetření je třeba podstoupit opakovaně. Nejčastěj je doporučováno provést první dvě aplikace po měsíci a třetí aplikaci za tři měsíce. Pro udržení efektu můžete zopakovat ošetření jedenkrát ročně.

Typ pro radostný život: Darujte svým blízkým relaxaci!

U mě můžete zakoupit DARKOVOU POUKAZKU na libovolnou kombinaci služeb z celého ceníku.

DÁRKOVÝ POUKAZ