Ceník služeb2020-01-03T11:22:59+01:00

Ceník služeb

OBJEDNAT SE

Ceník služeb

OBJEDNAT SE

…aby vynikla Vaše krása

Prosím klienty, kteří mají zájem o dárkové poukazy nebo konzultací, která je zdarma, aby si svoji návštěvu u nás domluvili předem telefonicky. Přispějete tím k nerušenému provedení probíhajících relaxačních procedur. Děkujeme za pochopení.

Kosmetika

Kosmetické ošetřeni s kosmetikou Decléor — tel. 6O8 266 O74

Nazev procedury Délka Cena
Vitalita a energie — Exkluzivní ošetření citlivé pleti nebo smíšené pleti: odlíčení, úprava obočí, diamantový peeling (mikrodermabrazie ), bylinkový aroma-kompres, čištění pleti, vitaminový koncentrát A+E, extrát z boruvek, ampule s bioaktivními látky — bílého čaje, aloe–vera, nebo koenzim Q10, kosmetická masáž obličeje a dekoltu + masáž očních partii.
1. maska — ampule s kaviárem nebo kolagenem — posiluje pružnost pletí,
2. maska — Vitaminová.
3. maska — kyslíková — dodává energii a vitalitu. Denní krém Oxygen Formula s kyslíkem. Ošetření rozjasňuje pleť a vyhlazuje drobné vrásky. Závěrečné jemné nalíčení 25+.
Oblíbený typ i jako dárkový poukaz.
Doporučuji k tomuto ošetření novou metodu na zjemnění a vyhlazení prvních vrásek — Mezoterapie
60 min. 850,–Kč
Hydratace a intenzivní peče o pleť — ANTI-TIME FORMULA.

Exkluzivní ošetření pro zralou, náročnou plet: odlíčení, úprava obočí, diamantový peeling (mikrodermabrazie), bylinkový aroma-kompres, čištění pleti. Vitaminový koncentrát, ampule s kaviarem. Dále následuje nová metoda omlazování pleti — neinvazivní mezoterapie a radiofrekvenční lifting . Kosmetická masáž obličeje a dekoltu proti vráskovým krémem Anti-tame formula + masáž očních partii. Po masáži se nanáší
1. maska — kolagenová,
2. maska — omlazující Effective Lift — /15min/,
3. maska – kyslíková, dodává pleti energii, denní krém Anti – tame formula. Závěrečné jemné nalíčení. Toto ošetření je spojením masážních, relaxačních technik.

Jako bonus + Indická antistresová masáž hlavy *

90 min. 1050,-Kč
Ošetření pro muže — Relaxace a uvolnění: čistící péče a relaxační péče o pleť — peeling, jemné čištění pleti, vlažný kompres, vitamínový koncentrát, relaxační masáž obličeje a šije, omlazující Effektive-lift maska závěrečný aroma-kompres, hydratační denní krém. 90 min. 800,-Kč

Mezoterapie

MEZOTERAPIE — je bezpečnější a šetrnější metoda omlazení pletí, zacílená rovněž proti vzniku vrásek. Při neinvazivní metodě mezoterapii vzniká přímé vstřebání účinných omlazujících látek do pleti /vitaminy, minerály, extráty z rostlin apod./ Všechny preparáty používané při mezoterapii jsou sterilní, schváleny v EU jako kosmetické prostředky.

Nazev procedury Délka Cena
Mikrodermabraze + mezoterapie: čelo, vrásky kolem oči, rtu 45 min. 850,-Kč
Mikrodermabraze + mezoterapie: cely obličej + masáž a maska 60 min. 1050,- Kč
Mikrodermabraze + mezoterapie: cely obličej a šije + masáž a maska 60 min. 1650,-Kč

Slavnostní líčení, svatby

Kosmetika DIOR, LANCOME, GUERLAIN, LOREAL, CLARINS — tel. 6O8 266 O74

Nazev procedury Délka Cena
Slavnostní maturitní líčení (bez zkoušky) v saloně 30 min. 450,-Kč
Slavnostní líčení pro nevěsty — zkouška v saloně 40 min. 450,- Kč
Slavnostní líčení nevěsty doma 30 min. 850,-Kč
Slavnostní líčení bez zkoušky v salóně 30 min. 450,-Kč

Prosím klienty, kteří mají zájem o dárkové poukazy nebo konzultací, která je zdarma, aby si svoji návštěvu u nás domluvili <předem telefonicky. Přispějete tím k nerušenému provedení probíhajících relaxačních procedur. Děkujeme za pochopení.

Volejte na číslo: 6O8 266 O74 — Elena Verbická